Menu

Kontakty


Ozvěte se nám

Vedení - Rostlinná výroba - Mechanizace - Ekonomické oddělení - Další

 

 

 

DATA | kontakt | contact_hq.png

Vedení společnosti

Ing. Vítězslav Navrátil
předseda představenstva

Sekretariát

Vránová Dana
777 710 049

Pevná linka
517 326 911

Fax
517 326 919

E-mail
vranova@rostenice.eu

   

DATA | kontakt | contact_hq.png

Rostlinná výroba  

Vedoucí rostlinné výroby

Ing. Mikšíček Pavel
702 143 513
miksicek@rostenice.eu

Divize Rostěnice

Ing. Novotný Luděk
777 710 037
novotny@rostenice.eu

Ing. Šlimar Pavel
777 710 033
slimar@rostenice.eu

Ing. Petr Zdeněk
607 256 066
petr@rostenice.eu

 Divize Slavkov

Ing. Šnajdr Aleš
601 083 226
snajdr@rostenice.eu

Ing. Svoboda Martin
777 710 023
svoboda@rostenice.eu

Ing. Michálková Klára
773 173 889
michalkova@rostenice.eu

 

Agronom specialista

Ing. Kraus Michal
601 200 004
kraus@rostenice.eu

Hospodářka rostlinné výroby - divize Slavkov

Mgr. Slavíková Jana
721 357 174
slavikova@rostenice.eu

Správa a vedení agronomických agend

Ing. Markéta Petříková
775 771 006
petrikova@rostenice.eu

   

DATA | kontakt | contact_hq.png

Mechanizace

Divize Rostěnice

Slabý Libor
777 710 021
slaby@rostenice.eu

Ing. Bednář Jan
608 360 620
bednar@rostenice.eu

 Divize Slavkov

Urban Martin
724 334 724
urban@rostenice.eu

Ing. Sochor Miroslav
722 963 449
sochor@rostenice.eu

 
   

DATA | kontakt | contact_hq.png

Ekonomické oddělení

Kouřilová Světlana
517 326 915
kourilova@rostenice.eu

Finanční účtárna
517 326 923
faktury@rostenice.eu

Pokladna
517 326 917

DATA | kontakt | contact_hq.png

Investice a BOZP

Ing. Josef Bartoš
604 449 708
bartos@rostenice.eu

Ing. Marie Říhová, Ph.D.
722 976 431
rihova@rostenice.eu

  

DATA | kontakt | contact_hq.png

Pozemky

Ing. Kopřivová Tereza 
517 326 914

Mgr. Fiedlerová Marcela
517 326 933
pozemky@rostenice.eu

DATA | kontakt | contact_hq.png

Živočišná výroba

Chmelařová Petra
777 710 043
chmelarova@rostenice.eu

DATA | kontakt | contact_hq.png

Bioplynová stanice

Ryšánek Martin
777 710 039
rysanek@rostenice.eu

     



DATA | kontakt | contact_hq.png

Správa majetku


517 326 911

 
     

 

ROSTĚNICE a.s.
Rostěnice 166,
682 01 Rostěnice-Zvonovice

Identifikační číslo: 63481821
ID datové schránky: hw2f4q2
Vedená u Krajského soudu v Brně spis. značka B 1740